SIC


Bendruomeniniai šeimos namai, Šiaulių rajone2017-03-28  

Antradienio popietę rinkomės į Bendruomeninių šeimos namų atidarymo šventę.

Skubame pasidžiaugti bei pasidalinti Bendruomeninių šeimos namų atidarymo akimirkomis. Nesitikėjome, jog Jūsų taip gausiai susirinks. Norime Jums labai padėkoti, kad nepasididžiavote ir atėjote, tai buvo didžiulis postūmis judėti pirmyn. Tikimės ir toliau matyti tokius puikiai nusiteikusius žmones mūsų Bendruomeniniuose šeimos namuose. Stengsimės semtis idėjų ir išklausyti Jūsų norus, bei suteikti visakeriopą pagalbą. Tad maloniai laukiame Jūsų lankantis šiuose namuose su savo idėjomis bei pasiūlymais


Bendruomeninių šeimos namų atidarymo šventėje susirinkusius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – mero pavaduotojas Algis Mačiulis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Venciuvienė, administracijos skyrių vedėjai, specialistai. Šeimininkai sulaukė sveikinimų ir iš Kuršėnų seniūnijos seniūno Vytauto Gedmonto, kitų įstaigų ir organizacijų. Susirinkusiems pirmąją paskaitą paskaitė psichologijos magistrė Virginija Servutienė.


Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Šiaulių rajone gyvenančioms šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, padedant įveikti iškilusias problemas ir krizes bei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.